Dokončna prednostna lista tržnih stanovanj

Koper, 18.5.2012

Javni stanovanjski sklad Mestne občine Koper na podlagi Javnega razpisa za oddajo tržnih stanovanj v najem enočlanskim in dvočlanskim gospodinjstvom z dne 24. 2. 2012   objavlja

 

 

DOKONČNO PREDNOSTNO LISTO ZA ODDAJO TRŽNIH STANOVANJ V NAJEM

 

 

 

 

Mesto uvrstitve

Priimek in ime

Število točk

SKUPAJ

1

VUKOVIĆ ĐURO

85

2

PISTOTNIK KARMEN

69

3

PAHOR URŠKA

66

4

ČERNOŠA MARJETKA

65

5

HRVATIN VANJA

65

6

GLAVINA MELITA

65

7

JERMAN MARINKA

65

8

RAJČIĆ NENAD

64

9

KOCJANČIČ TINA

64

10

SABADIN ROMINA

64

11

PAHOVIĆ SANDRA

62

12

MILOVANOVIĆ TANJA

62

13

VOLJČ MIHA

61

14

MAHIĆ EDIN

61

15

KOJČINOVIĆ SLAVIŠA

59

16

PAUČNIK SANDI

58

17

JELEN MARINA

58

18

GALIĆ ALEKSANDAR

57

19

DIJANIĆ TINA

57

20

VOJIĆ ADNAN

57

21

TANACKOVIĆ TATJANA

55

22

MIČIĆ JADRANKA

55

23

BORDON FULVIA

55

24

LAZIĆ MITAR

55

25

JAKOMIN MONIKA

54

26

BAŠIĆ DAMIR

53

27

ŠVARA MAJA

53

28

TASIĆ MILOŠ

53

29

DROMLJAK ZDRAVKO

53

30

NOVINEC ANŽE

53

31

JAKOMIN MOJCA

52

32

SABADIN KARIN

52

33

SOCZKA MANDAC ROK

52

34

FERLETIČ URŠKA

51

35

GAVRANIĆ ZLATKO

51

36

CENTA HENRIK

50

37

FRKOVIĆ IRENA

50

38

MARKUČIČ MATEJA

49

39

RADAKOVIĆ VESNA

49

40

GRBEC EDVIN

49

41

GREGORIČ BORIS

48

42

KLUN ROBERT

48

43

FIDEL KARMEN

48

44

ČEHOVIN MOJCA

47

45

BERLOT VOJKA

45

46

BRAČANOV ANGELA

43

47

SAVIĆ BORKA

43

48

MARJANOVIĆ RANKO

43

49

GLUŠČIČ ANICA

42

50

LABIGNAN DELMA

42

51

SOLDAT DANA ANNETTE

42

52

JURIŠIĆ SLOBODAN

42

53

RATOŠA ALENKA

42

54

KRŽIŠNIK ELIZABETA

41

55

DŽINIĆ TEUFIK

40

56

BABIČ BILJANA

40

57

ERNESTINI GIANCARLO

38

58

JERKOVIĆ IVANA

37

59

CENCIČ SUZANA

35

60

TERZIĆ NATAŠA

34

61

BUBNIČ BERNARDA

33

62

ŠTOKA TEA

33

63

MAHMUTOVIĆ RAHILA

31

64

BORŠIČ VILI

29

65

KODRIČ VLASTA

28

66

SARAFIJANOVIĆ RUŽA

26

67

NADAREVIĆ SENADA

25

68

NINKOVIĆ ALEKSANDAR

25

69

ČUFUROVIČ JASMINA

25

70

MAHNE NATAŠA

25

71

NOVAK SEBASTJAN

24

72

STOJNIĆ MIKAN

23

73

BLAŽEKOVIĆ SIMON

21

74

PFAJFAR TINA

20

75

SRŠA JANUŠIČ LIDIJA

15

76

GOLOB MATEJA

12

77

DURAKOVIĆ MERSUD

12

78

KEBER ZDRAVKO

11

79

DAVIDOVIĆ MIRKO

11

80

ŠIRCA EDVARD

11

81

GOGA LEJLA

7

82

DŽAMBIĆ FIKRETA

7

83

MAZI ROMAN

3

84

DUNDARA BOJAN

2

85

KRNETA MARKO

1

 

Na podlagi dokončne prednostne liste bo razdeljenih 15 stanovanj, za katere se bodo sklepale najemne pogodbe v obliki notarskega zapisa.

Prosilec, ki zavrne ponujeno stanovanje, se črta iz prednostne liste.

Dokončna prednostna lista velja eno leto od objave.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                Direktor:

                                                                                                                                                                                                                Darko Kavre l.r.